W tym roku, z racji panującej na całym świecie epidemii, nie obiecywaliśmy sobie spotkania ze Świętym Mikołajem. Byliśmy przekonani, że z powodu panujących wszędzie ograniczeń, nie uda się Mu dotrzeć do nas. Cóż to było za zaskoczenie, gdy pod koniec kolacji, za drzwiami stołówki, rozległy się charakterystyczne dźwięki dzwonka! Niesamowite.... Dotarł do nas... Ale ... czy przypadkiem nie przyniósł nam „korony”?! Przecież tyle osób już odwiedził, z tyloma dziećmi już się spotkał... wątpliwości rozwiał sam Święty. Przybył z Nieba, a tam nie ma żadnego wirusa, tam jest tylko MIŁOŚĆ i DOBRO, którymi On chce się z nami podzielić! Dziękujemy Święty Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas! I za prezenty też  DZIĘKUJEMY!

Kochani! Ponownie spotykamy się w rzeczywistości „covidowej”. I znów okazuje się, że dla wielu z nas przestrzeń wirtualna to jedyny sposób spotkania. Mimo wielu utrudnień, z którymi na co dzień wszyscy się mierzymy, Ośrodek działa nieprzerwanie i to na zwiększonych obrotach. Bowiem tylko nieliczni szczęściarze mają lekcje stacjonarnie (szkoła przy ul. Kurantowej), większość „dzióbie” przy komputerach.W ostatnich tygodniach nastąpiło trochę zmian w Ośrodku. Pracę u nas zakończyło dwóch wychowawców z grup chłopięcych: pani Patrycja oraz pan Jacek. Obojgu bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za dobro, którym nas obdarzali, za profesjonalizm i oddanie w pracy! Życzymy Bożego błogosławieństwa w dalszej pracy pedagogicznej oraz w życiu osobistym!

Po czterech miesiącach przerwy znów jesteśmy z Wami, Kochani Wychowankowie, Drodzy Rodzice i Przyjaciele. Niestety, nasza poprzednia strona „rozpłynęła się” w sieci,a nad nową jeszcze musimy trochę popracować. Cieszymy się jednak, że już coś ruszyło. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i zapraszamy do zaglądania do nas! Do następnego razu!