Strona główna

Dokumenty dla rodziców

Informujemy, że na stronie pojawiła się aktualizacja w dziale dokumenty. Są tam wnioski, formularze dla rodziców.

 

Jasełka i spotkanie wigilijne - fotorelacja

21 grudnia w naszym Ośrodku było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie. Bo oto nadszedł długo oczekiwany dzień Wigilii, na którą przybyły rodziny naszych wychowanków. Coroczną u nas tradycją jest przygotowywanie przez dzieci i młodzież Jasełek. Już na wiele tygodni przed świętami wychowankowie pod okiem wychowawców rozpoczęli przygotowania do Jasełek oraz wykonania dekoracji świątecznych.

Niespodzianka dla p. Joanny

Wszyscy lubimy niespodzianki. Chłopcy w porozumieniu z wychowawcami przeprowadzili udaną akcję konspiracyjną, chowając się w ciemnościach z pysznym tortem dla pani Asi, która w tym dniu obchodziła urodziny. Jeszcze raz składamy serdeczne życzenia dla Jubilatki! Sto lat!

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

Małymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Nasi wychowankowie aktywnie przygotowują się do tego niezwykłego przeżycia. W ramach zajęć popołudniowych, aby było miło i przyjemnie zarówno grupa dziewcząt jak i chłopców ubierała choinki, ozdabiały swoje pokoje, korytarze i świetlice. Część ozdób wykonywali sami. Oczywiście nie zapomnieliśmy o generalnych porządkach. Warto też wspomnieć, że od kilku tygodni trwają próby do przedstawienia Jasełek. Jak widzicie pracy było dużo, ale jesteśmy już na finiszu.

 

Strony