Kochani Wychowankowie, Drodzy Rodzice! Współpracownicy i Przyjaciele !

Jezus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! ALLELUJA! Niech ta PRAWDA mocno wyryje się w naszym sercu, niech opromienia każdy nasz dzień.Z niej, jak ze źródła, czerpmy siłę i moc do codziennego kroczenia drogą Bożych Przykazań. Wszystkim życzymy głębokiej wiary, niezachwianej nadziei i gorącej miłości. POKÓJ WAM! – mówi Zmartwychwstały Jezus. Niech JEGO POKÓJ wypełnia nasze serca! Z darem modlitwy przy pustym grobie –


Wspólnota Sióstr Miłosierdzia

Dzisiaj rozpoczynam Triduum Paschalne: najważniejsze dni w roku liturgicznym Kościoła. Będziemy rozważać wydarzenia zbawcze, których głównym BOHATEREM JEST JEZUS CHRYSTUS, a adresatem każdy człowiek !

Już dzisiaj spotkaliśmy się razem – wychowankowie, wychowawcy i Siostry – by podzielić się jajkiem i złożyć sobie życzenia z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych. W świątecznym nastroju, przy pięknie nakrytych stołach spożyliśmy kolację. Nie było nas zbyt dużo, gdyż kolejne obostrzenia sanitarne przerzedziły nasze szeregi. Tym niemniej pamiętamy o wszystkich naszych kolegach i koleżankach.